• Grzegorz Wojtala

  image
  image

  Grzegorz Wojtala


  Jestem prezenterem muzycznym, któremu nieobca jest sztuka wodzirejowania. Obsługuję bankiety, imprezy firmowe i integracyjne, uroczystości rodzinne, festyny. Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości weselnych. Zapewniam, że niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy, na długo pozostaną w pamięci wszystkich gości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów doskonaliłem swój fach pod okiem profesjonalistów, co w parze z moim doświadczeniem czyni mnie osobą potrafiącą odnaleźć się w każdej sytuacji i zadowolić najbardziej wysublimowane gusta.

 • Janusz Cymbalisty

  image
  image

  Janusz Cymbalisty


  Od ponad 20 lat zajmuję się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, dlatego z łatwością odnajduję się w różnych scenariuszach imprez. Specjalizuję się w imprezach weselnych, firmowych , eventach i bankietach. Mam za sobą spore doświadczenie jako konferansjer. Byłem założycielem Centrum Weselnego Axel Dance, które było inspiracją do powstania tak silnej grupy jaką jest Dj Silesia Group. Jako wodzirej potrafię rozbawić ludzi nie tylko na parkiecie. Moją silną stroną jest umiejętność zabawiania gości w przerwach między blokami muzycznymi. Może to być tradycyjny biesiadny sposób, czy też z dużą dozą humoru, gdzie przewijają się wesołe anegdoty, dowcipy i skecze. Korzystam tylko z najwyższej klasy sprzętu muzycznego, oraz profesjonalnego oświetlenia. Gwarantuję gościom niezapomniane wspomnienia ze wspólnej zabawy.

 • Kamil Malczewski

  image
  image

  Kamil Malczewski


  Prezenterem i wodzirejem jestem od kilkunastu lat. Przez ten czas technika i sposób prowadzenia imprez uległy zmianie i unowocześnieniu. Moja zawodowa i życiowa dewiza, jednak okazuje się być ponadczasowa: OTWARTOŚĆ NA LUDZI, ICH POTRZEBY I OCZEKIWANIA ORAZ PROFESJONALIZM I PASJA W TYM CO ROBIĘ I PREZENTUJĘ. Umiejętność sztuki wodzirejskiej z elementami animacji, pozyskiwałem na specjalistycznych kursach i praktykowałem pod okiem najlepszych.Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Moje doświadczenie pozwala na współpracę z najbardziej wymagającym klientem.

 • Przemysław Powroźnik

  image
  image

  Przemysław Powroźnik


  Swoją przygodę z muzyką i konsolą DJ rozpoczynałem na dyskotekach w klubach muzycznych, stąd moje wielkie zamiłowanie do miksowania. Wraz ze zdobytym doświadczeniem, poszerzałem swoje spektrum działalności, wzbogacając je o elementy animacji i wodzirejowania. Dzisiaj z łatwością poruszam się w szerokiej gamie imprez okolicznościowych (wesela, studniówki, imprezy firmowe). Rodzaj muzyki dobieram do gustów i życzeń klienta. Z dużą dawką humoru i taktu prowadzę zabawy i konkursy. Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowo-oświetleniowym. Wierzę, że zdobyte w ciągu kilkunastu lat pracy doświadczenie, bogate referencje oraz zaangażowanie, pozwolą mi zaoferować Państwu najwyższy standard usług.

 • Robert Konieczny

  image
  image

  Robert Konieczny


  Muzyka jest moją pasją , dlatego zostałem prezenterem muzycznym. Kimś, kto daje innym radość - radość i szaloną zabawę. Kimś kto za sprawą muzyki, tworzy miłe wspomnienia wspólnie spędzonych chwil. Klimat jaki tworzę dla moich klientów podczas imprezy jest niewątpliwie moją wizytówką, a wyśmienite nastroje gości są nagrodą za moją pracę. Ta praca daje mi wiele satysfakcji, ponieważ nie jest to tylko praca, lecz również moje hobby… Dlatego współpracuję z najlepszymi i na najwyższej jakości sprzęcie, bo to co nas łączy to wspólna pasja

 • Tomasz Kaźmierczak

  image
  image

  Tomasz Kaźmierczak


  Dobra muzyka i umiejętne prowadzenie to gwarancja dobrej zabawy na każdym przyjęciu. Znane i lubiane utwory muzyczne w oryginalnych wykonaniach to podstawowy argument przemawiający za wyborem prezentera muzycznego. Proponuję Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości weselnych, imprezy tego typu prowadzę zgodnie ze staropolską tradycją oraz wzbogacam o własny scenariusz. Posiadam spory repertuar nagrań dostępnych na życzenie, gram muzykę dla trzech pokoleń: od szalonych lat 60-tych przez zawsze aktualne utwory z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych po najnowsze rytmy lansowane przez stacje radiowe. W celu urozmaicenia zabawy proponuję również wspólne śpiewanie w rytmie Karaoke - olbrzymia biblioteka nagrań tego typu jest gwarancją, że praktycznie każdy znajdzie utwór dla siebie.

Copyright © 2013
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
MUZYCZNA OPRAWA IMPREZ / DJ / WODZIREJ / KATOWICE / ŚLĄSK / ŚLUB / WESELE / IMPREZY FIRMOWE I OKOLICZNOŚCIOWE